520newsy Biuletyn Parafialny | Parafia REPTOWO
Piątek, 23 marca 2018 r. imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy Piątek V tygodnia Wielkiego Postu | Wspomnienie dowolne Św. Turybiusza z Mongrovejo

Biuletyn Parafialny

Biuletyn Parafialny 27 sierpnia 2017 wyświetleń: 215

Biuletyn 46 (335) 2017

27.08.2017 -  XXI Niedziela Zwykła - rok A

Ogłoszenia duszpasterskie 

1. Wczoraj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy odpust Matki Bożej Częstochowskiej w kaplicy filialnej w Niedźwiedziu. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości osobom indywidualnym, stowarzyszeniom katolickim działającym w naszej parafii: Akcji Katolickieji SHK – FSE – Skautom Europy, służbie liturgicznej ołtarza oraz organizacjom OSP Niedźwiedź, Kołu Gospodyń Wiejskich.

2. Msza św. w rycie grekokatolickim jest sprawowana w niedzielę o godzinie 18:00. W sposób szczególny nasze zaproszenie kierujemy do wiernych obrządku grekokatolickiego, którzy przybyli do naszej parafii w Reptowie. Witamy Was serdecznie, życząc obfitości łask Bożych i miłego pobytu w naszej wspólnocie parafialnej.

СЛУЖБА БОЖА В ОБРЯДІ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКІМ – HEДIЛЯ год 18:00. В ОСОБЛИВИЙ СПОСІБ ЗАПРОШЕННЯ СПРЯМОВАНЕ ДО ГРЕКОКАТОЛИКІВ, ЯКІ ПРИЇХАЛИ ДО РЕПТОВА. СЕРДЕЧНО ВСІХ ВАС ВІТАЄМО І БАЖАЄМО ПРИЄМНОГО ПОБУТУ В НАШІЇ ПАРАФІЯЛЬНІЙ СПІЛЬНОТІ.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do spowiedzi szczególnie dzieci i młodzież,która 4 września rozpocznie nowy rok szkolny. Spowiedź w I piątek od godziny 17:15. Nabożeństwo I sobotnie zgodnie z tradycyjnym już planem 8:30 – różaniec, 9:00 – Msza Święta w intencjach Żywego Różańca, zmiana tajemnic. Odwiedziny chorych od godziny 10:00 – rozpoczęcie w Niedźwiedziu.

4. Dziękuję za porządki w kościele parafialnym i kaplicy w Niedźwiedziu mieszkańcom:

data

Reptowo

Niedźwiedź

25 VIII 17

Stateczny Andrzej i Aleksandra, Erlich Wiesław i Anna

Kruczek Emil i Agata,

Kruczek Jerzy i Teresa

02IX 17

Syguła Marek i Aleksandra, Gawlik Krzysztof i Czesława

Prądzyńscy Henryk i Teresa

5. Zgodnie z prośbą Ks. Arcybiskupa i zapowiedzią CARITAS Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w następną niedziele przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary na rzecz poszkodowanych w nawałnicy, która przeszła przez Polskę.

Za wszelkieofiary składane na rzecz naszej wspólnoty, a zwłaszcza na dzieła inwestycyjne składam serdeczne słowa podziękowania „Bóg Zapłać!”

aktualizowano: 2017-09-03
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Reptowie

Reptowo 41a, 73-108 Reptowo, tel. 91 885 1 840, 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone