Kościół na żywo!
Piątek, 10 kwietnia 2020 r. imieniny: Borysławy, makarego, Michała Triduum Paschalne, Wielki Piątek

Biuletyn Parafialny

Biuletyn Parafialny 5 stycznia 2020 wyświetleń: 595

Biuletyn Nr 2 (494 / 20) dnia 05.01.2020

2 Niedziela Bożego Narodzenia

Ogłoszenia duszpasterskie 

  1. Uroczystością Matki Bożej Rodzicielki rozpoczęliśmy Nowy Rok. Życzę wszystkim parafianom oraz przybywającym gościom obfitości łask bożych, dobrego zdrowia i radości z realizacji swojego życiowego powołania jakim każdego i każdą z nas Pan obdarza.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjnie po Mszy Świętej o godzinie 12:00 dzięki zaangażowaniu naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się wspólne kolędowanie. Zapraszamy wszystkich od najmłodszych do tych „wcześniej urodzonych” wpierw na Mszę świętą a potem na świetlicę wiejską.
  3. Trwamy w okresie Bożego Narodzenia. W naszej parafii odbywa się wizyta duszpasterska. Harmonogram odwiedzin zamieszczony jest na stronie internetowej oraz  w dalszej części biuletynu. Dziękuję za życzliwość, otwartość, również za sugestie dotyczące funkcjonowania naszej wspólnoty. Wyrażam również z serca płynące podziękowanie za hojność ofiar składanych przy okazji kolędy. Z racji kolędy Msze Święte w tygodniu będą sprawowane w godzinach porannych według podawanego harmonogramu w biuletynie.
  4. Zbliżają się ferie szkolne. W pierwszym tygodniu t.j. od 10 do 15 lutego 2020 odbędą się rekolekcje na  nartach w Zieleńcu. Zapraszam zainteresowanych. Panel zapisowy dostępny na stronie internetowej organizatora Fundacji Szczecińska (www.szczecinska.eu).
aktualizowano: 2020-02-16
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Reptowie

Reptowo 41a, 73-108 Reptowo, tel. 91 885 33 70 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone