Kościół na żywo!
Poniedziałek, 30 marca 2020 r. imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda Poniedziałek V tygodnia Wielkiego Postu

Biuletyn Parafialny

Biuletyn Parafialny 26 maja 2019 wyświetleń: 359

Biuletyn Nr 26 (451 /19)

dnia 26.05.2019 VI Niedziela Wielkanocna

ogłoszenia duszpasterskie 

1.   Rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej czas BEZPOŚREDNIEGO PRZYGOTOWANIA do sakramentu bierzmowania. Uczniowie gimnazjum i starsza młodzież w dniu dzisiejszym rozpocznie Nowennę do Ducha Świętego w czasie popołudniowego nabożeństwa, która będzie trwało aż do poniedziałku 3 czerwca. Dziś kandydaci do bierzmowania spotykają się na nabożeństwie o godzinie 18.30,  astępnie uczestniczą w Mszy Świętej wieczornej i spotkaniu. W kolejną niedzielę 2 czerwca w nabożeństwie wraz z kandydatami do bierzmowania uczestniczą również świadkowie.

2. W przyszłą niedzielę zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami będzie można złożyć przy wyjściu z kościoła ofiary na rzecz misji. Wspólne datki zostaną przekazane na cele kościoła katolickiego w Boliwii oraz na rzecz kształcenia naszej podopiecznej w Kenii.

3. Dziękuję za porządki w kościele parafialnym i kaplicy mieszkańcom

Data

Reptowo

Niedźwiedź

25 V 19

Wojtkiewicz Józef i Mirosława, Wojtkiewicz Tomasz i Martyna

Kic Zbigniew i Zofia

1 VI 19

Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami

Niedzwieccy Janusz i Anna

4. Dziękuję za ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty, zwłaszcza na dzieła inwestycyjne. W najbliższy czwartek planowane jest oddanie odrestaurowanego dzwonu wraz z całym oprzyrządowaniem i mechanizmami elektromechanicznymi. Wyrażam wdzięczność rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych dzięki ofiarom jakie złożyli pokryta została zaliczka na rzecz tej inwestycji w wysokości 3 tysięcy złotych. Całość projektu szacowana jest na około 16 tysięcy. Bóg zapłać wszystkim za szczodrość.

aktualizowano: 2019-06-04
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Reptowie

Reptowo 41a, 73-108 Reptowo, tel. 91 885 33 70 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone