Kościół na żywo!
Poniedziałek, 30 marca 2020 r. imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda Poniedziałek V tygodnia Wielkiego Postu

Biuletyn Parafialny

Biuletyn Parafialny 2 czerwca 2019 wyświetleń: 280

Biuletyn Nr 28 (453 /19) dnia 02.06.2019

Wniebowstąpienie Pańskie

ogłoszenia duszpasterskie

1. Trwamy w czasie bezpośredniego przygotowania do sakramentu bierzmowania. Dziś kandydaci i świadkowie spotykają się na nabożeństwie o godzinie 18.30, następnie uczestniczą w Mszy Świętej wieczornej i spotkaniu.

2. Dzisiaj zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami będzie można złożyć przy wyjściu z kościoła ofiary na rzecz misji. Wspólne datki zostaną przekazane na cele kościoła katolickiego w Boliwii oraz na rzecz kształcenia naszej podopiecznej w Kenii.

3. Dziękuję za porządki w kościele parafialnym i kaplicy mieszkańcom

Data

Reptowo

Niedźwiedź

1 VI 19

Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami

Niedzwieccy Janusz i Anna

8 VI 19

Kołodziej Grzegorz i Marzena, Malarczyk Henryk i Krystyna

Kruczek Jakub i Marzena

4. Dziękuję za ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty, zwłaszcza na dzieła inwestycyjne. Od ostatniego piątku na nowo rozbrzmiewa nasz dzwon, który już przywołuje wierzących na modlitwę od 88 lat. Wyprodukowany w 1931 roku, najprawdopodobniej posiada frazę pochodzącą z Psalmu 121, który należy do „pieśni pielgrzymów”- „Wznoszę swe oczy górom. Skądże przyjdzie mi pomoc?”. Dzwon wyposażony został w niezbędne oprzyrządowanie i mechanizmy elektromagnetyczne oraz komputer sterujący. Wyrażam wdzięczność rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych dzięki ofiarom jakie złożyli pokryta została zaliczka na rzecz tej inwestycji w wysokości 3 tysięcy złotych. Całość projektu wyniosła 16 tysięcy złotych. Bóg zapłać wszystkim za szczodrość.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zachęcam do spowiedzi pierwszo-piątkowej. i udziału w nabożeństwach. W sobotę 8 czerwca po Mszy Świętej
o godzinie 9.00 - odwiedziny chorych.

aktualizowano: 2019-06-04
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Reptowie

Reptowo 41a, 73-108 Reptowo, tel. 91 885 33 70 2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone