Kościół na żywo!
Niedziela, 25 sierpnia 2019 r. imieniny: Belii, Ludwika, Luizy XXI Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Ludwika i św. Józefa Kalasantego

Biuletyn Parafialny

Biuletyn Parafialny 15 lipca 2018 wyświetleń: 468

Biuletyn Nr 39 (397)/18

dnia 15.07.2018 - 15 Niedziela Zwykła - rok B

ogłoszenia duszpasterskie

1.      Trwamy w czasie wakacyjnym. Od ubiegłej niedzieli przez cały lipiec i sierpień Msza Święta wieczorna w niedzielę już tradycyjnie jest odprawiana o godzinie 20:00. Od dziś dodatkowo o godzinie 18:00 będzie sprawowana Msza Święta w obrządku grekokatolickim w języku ukraińskim.

2.      Tradycyjnie jak w poprzednich latach we wrześniu udamy się z pielgrzymką do Sanktuarium Jasnogórskiego. W tym roku pielgrzymka będzie wiodła przez Budapeszt. Termin pielgrzymki od 23 do 29 września br., koszt 1400 zł, zapisy u ks. Proboszcza. Szczegółowy program zostanie przekazany zainteresowanym.

3.      Dziękuję za porządki w kościele parafialnym i kaplicy w Niedźwiedziu mieszkańcom:

 

Data

Reptowo

Niedźwiedź

 

 

14 VII 18

Lisowscy Józef i Wanda, Michalscy Grzegorz i Marlena, Król Marcin i Marta

Wojnarowscy Piotr i Jadwiga

 

 

21 VII 18

Kokosińscy Łukasz i Judyta, Czerniawscy Kazimierz i Zofia

Cegielscy Tadeusz i Renata

 

 

Komunikaty Kurii Szczecińsko-Kamieńskiej

1.      W tym  roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy, Polic   oraz ze Szczecina, gdzie pielgrzymka przejdzie przez centrum miasta (Warszewo, Niebuszewo,  Jasne Błonia, Śródmieście). Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi  szlak w dowolnie wybranym czasie pielgrzymując w wybrane dni. Pełna informacje o pielgrzymce znajduje się na plakacie i stronie internetowej www.szczecinska.pl. Serdecznie  zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.

2.      Zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci Świętego Jakuba Apostoła, patrona Bazyliki  Archikatedralnej w Szczecinie, w środę,25lipca  br.  W  tym  dniu Nieszpory z  udziałem  Kapituły  Katedralnej zostaną odprawione o godz. 17.15. Punktem centralnym uroczystości będzie Msza  Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja  Dzięgi, która rozpocznie się o godz. 18.00. Uroczystość tą poprzedzą: Jarmark  Jakubowy w  dniach od 20 do 22 lipca (piątek -sobota -niedziela),którego organizatorem jest Fundacja Dzieło w Jakuba oraz Rekolekcje Jakubowe w dniach od 22 do 24 lipca (niedziela -poniedziałek -wtorek), które wygłosi ks. dr Piotr Donarski, dyrektor Katolickiego Radia Plus. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach oraz stronach internetowych: www.katedra.szczecin.pl oraz www.jarmarkjakubowy.pl


aktualizowano: 2018-07-29
Wszystkich rekordów:

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Reptowie

Reptowo 41a, 73-108 Reptowo, tel. 91 885 33 70 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone