Biuletyn Parafialny

Biuletyn Parafialny 13 października 2018 wyświetleń: 412

Biuletyn Nr 51 (411)/18

dnia 14.10.2018  - 28 Niedziela Zwykła - rok B

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Dzień Papieski. Zapraszam do udziału w różańcu papieskim dzisiaj o godzinie 18:15. Przy wyjściu z kościoła można tradycyjnie złożyć ofiarę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Również dziś zapraszam na spotkanie organizacyjne dotyczące I komunii świętej - dzieci klasy III SP i ich rodziców,  (po Mszy Św. o godzinie 12:00).
  3. Dziękuję za porządki w kościele parafialnym i kaplicy w Niedźwiedziu mieszkańcom

Data

Reptowo

Niedźwiedź

13 X 18

Wojciukiewicz Adam, Namirowska Teresa, Merks Ewa

Młynarczyk Waldemar i Marzena

20 X 18

Stateczny Andrzej i Aleksandra,     Erlich Wiesław i Anna

Kustra Jerzy i Anna

 

ZAPROSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Reptowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbędzie się dnia 16 października 2018 roku  o godzinie 17:00 w auli Szkoły Podstawowej w Reptowie. Wystąpi Chór Szkoły Podstawowej w Reptowie przy udziale Orkiestry z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego  w Szczecinie. Koncert jest zwieńczeniem prac związanych z produkcją płyty muzycznej, która zostaje wydana właśnie na stulecie niepodległości naszego kraju. Dzień 16 października jest dodatkowo wymownym, z racji przypadającej właśnie tego dnia czterdziestej rocznicy wyboru Kardynała Wojtyły na urząd Papieża. Tak więc połączymy te dwie rocznice w jeden koncert ku czci tym, którzy o wolność naszą walczyli nie tylko  1918 roku, ale i dalej. Serdecznie zapraszamy!

aktualizowano: 2018-11-09
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: